A fogadóóra minden oktató esetében előzetes egyeztetés, bejelentkezés alapján történik!
Fogadóórák a 2023/24-es tanév II. félévében
Ókortörténeti Tanszék
Oktató |
Danubianum |
||
Nap |
Óra |
Hely |
|
Kőszeghy Miklós |
Hétfő |
11:45-12:30 |
507 |
Bácskay András |
Hétfő Szerda |
16:00-17:00 16:00-17:00 |
510 |
Mohay Gergely |
Kedd |
11:45-12:30 |
510 |
Medievisztika Tanszék
Oktató |
Danubianum |
||
Nap |
Óra |
Hely |
|
Farkas Zoltán |
Péntek |
11:45-12:30 |
510 |
Rácz György |
Szerda |
11:30-12:30 |
510 |
Szovák Kornél |
Csütörtök |
10:00-11:00 |
510 |
Veszprémy László |
Kedd |
14:00-15:00 |
507 |
Újkori Történeti Tanszék
Oktató |
Danubianum |
||
Nap |
Óra |
Hely |
|
Fejérdy András |
Hétfő |
11:45-12:30 |
Egyeztetett helyszínen |
Őze Sándor |
Kedd |
13:00-14:00 Előzetes egyeztetés szükséges! |
507 |
Szuromi Kristóf |
Hétfő Kedd |
11:45-12:30 09:00-10:00 |
509 |
Tusor Péter |
Csütörtök |
13.30-14:30 Előzetes bejelentkezés szükséges! |
510 |
Jelenkortörténeti Tanszék
Oktató |
Danubianum |
||
Nap |
Óra |
Hely |
|
Bank Barbara |
Csütörtök |
09:00-10:00 |
508 |
Fejérdy Gergely |
Hétfő |
13:30-14:30 |
Egyeztetett helyszínen |
Ö. Kovács József |
Kedd |
09:00-10:00 Előzetes egyeztetés szükséges! |
507 |
Ötvös István |
Szerda |
10:00-11:00 |
508 |
Schmidt Mária |
Péntek |
Óraközi szünetekben |
Budapesten az órák helyszínén |
Történelemelméleti, Módszertani és Didaktikai Tanszék
Oktató |
Danubianum |
||
Nap |
Óra |
Hely |
|
Guitman Barnabás |
Hétfő |
13:30-14:30 |
508 |
Medgyesy S. Norbert |
Szerda |
11:45-12:30 |
508 |
Szelke László |
Hétfő |
11:45-12:30 |
508 |
Armenológiai Tanszék
Oktató |
Danubianum |
||
Nap |
Óra |
Hely |
|
Jallatyan Karen |
|
Óraközi szünetekben előzetes egyeztetés szükséges! |
509 |
Kovács Bálint |
Kedd |
16:00-17:00 |
509 |
Siekierski Konrad |
|
Óraközi szünetekben előzetes egyeztetés szükséges! |
509 |
Sousani Sousik |
|
Óraközi szünetekben előzetes egyeztetés szükséges! |
509 |
Tokmantcev Anatolii |
|
Óraközi szünetekben előzetes egyeztetés szükséges! |
509 |